CSSHL Championships: Schedules
Select seasons >>>
MAIN SCHEDULE OFFICIALS SCHEDULE

JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
8:00A PT Coeur d' Alene
(p) Female Varsity)
0 Delta
(p) Female Varsity)
4 Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
8:15A PT St. George's
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 Okanagan
(q) Bantam Varsity Pool B)
5 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
10:30A PT Okanagan
(p) Female Varsity)
1 Rink
(p) Female Varsity)
2 SO Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
12:00P PT Delta
(r) Bantam Varsity Pool A)
0 West Van
(r) Bantam Varsity Pool A)
7 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
1:00P PT Pursuit
(r) Bantam Varsity Pool A)
4 Yale
(r) Bantam Varsity Pool A)
5 Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
2:30P PT Edge
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 Burnaby
(q) Bantam Varsity Pool B)
2 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
3:30P PT International
(o) Midget Varsity Pool B)
1 Okanagan
(o) Midget Varsity Pool B)
4 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
5:00P PT Edge
(n) Midget Varsity Pool A)
4 Pilot Mound
(n) Midget Varsity Pool A)
0 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
6:00P PT Pursuit
(n) Midget Varsity Pool A)
1 Coeur d' Alene
(n) Midget Varsity Pool A)
4 Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 5 Boxscore
7:30P PT Prairie
(o) Midget Varsity Pool B)
5 OT Shawnigan
(o) Midget Varsity Pool B)
4 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
8:00A PT Pursuit
(r) Bantam Varsity Pool A)
6 OT Delta
(r) Bantam Varsity Pool A)
5 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
8:15A PT Yale
(r) Bantam Varsity Pool A)
3 West Van
(r) Bantam Varsity Pool A)
8 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
9:45A PT Pursuit
(n) Midget Varsity Pool A)
5 Edge
(n) Midget Varsity Pool A)
6 Summerland Arena
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
10:30A PT St. George's
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 Edge
(q) Bantam Varsity Pool B)
0 Memorial Arena
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
12:00P PT Okanagan
(q) Bantam Varsity Pool B)
0 Burnaby
(q) Bantam Varsity Pool B)
9 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
1:00P PT Okanagan
(o) Midget Varsity Pool B)
4 Shawnigan
(o) Midget Varsity Pool B)
5 OT Memorial Arena
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
2:30P PT Coeur d' Alene
(n) Midget Varsity Pool A)
3 Pilot Mound
(n) Midget Varsity Pool A)
7 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
3:30P PT Yale
(r) Bantam Varsity Pool A)
1 Delta
(r) Bantam Varsity Pool A)
6 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
5:00P PT International
(o) Midget Varsity Pool B)
3 Prairie
(o) Midget Varsity Pool B)
6 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
6:00P PT Delta
(p) Female Varsity)
2 Rink
(p) Female Varsity)
4 Memorial Arena
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
7:30P PT Pilot Mound
(p) Female Varsity)
2 Okanagan
(p) Female Varsity)
3 SO Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Mar. 6 Boxscore
8:30P PT Okanagan
(q) Bantam Varsity Pool B)
4 Edge
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
8:00A PT Okanagan
(o) Midget Varsity Pool B)
2 Prairie
(o) Midget Varsity Pool B)
5 Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
8:15A PT International
(o) Midget Varsity Pool B)
2 Shawnigan
(o) Midget Varsity Pool B)
5 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
10:30A PT St. George's
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 Burnaby
(q) Bantam Varsity Pool B)
5 Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
10:45A PT Pursuit
(r) Bantam Varsity Pool A)
1 West Van
(r) Bantam Varsity Pool A)
19 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
1:00P PT Pilot Mound
(p) Female Varsity)
1 Rink
(p) Female Varsity)
2 Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
1:15P PT Coeur d' Alene
(n) Midget Varsity Pool A)
5 OT Edge
(n) Midget Varsity Pool A)
4 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
3:30P PT Coeur d' Alene
(p) Female Varsity)
0 Okanagan
(p) Female Varsity)
4 Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
3:45P PT Pursuit
(n) Midget Varsity Pool A)
2 Pilot Mound
(n) Midget Varsity Pool A)
6 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
6:00P PT Delta
(m) Female Prep Pool B)
1 Pursuit
(m) Female Prep Pool B)
4 Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
6:15P PT Northern Alberta
(l) Female Prep Pool A)
1 Edge
(l) Female Prep Pool A)
5 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
8:30P PT Shawnigan
(m) Female Prep Pool B)
1 St. Mary's
(m) Female Prep Pool B)
5 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Sat, Mar. 7 Boxscore
8:45P PT Banff
(l) Female Prep Pool A)
0 Okanagan
(l) Female Prep Pool A)
8 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
8:00A PT Coeur d' Alene
(p) Female Varsity)
1 Pilot Mound
(p) Female Varsity)
4 Memorial Arena
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
8:15A PT Delta
(p) Female Varsity)
0 Okanagan
(p) Female Varsity)
3 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
  Bantam Varsity Semifinal
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
10:30A PT Delta
(r) Bantam Varsity Pool A)
2 Burnaby
(q) Bantam Varsity Pool B)
11 Memorial Arena Official Scoresheet
  Bantam Varsity Semifinal
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
10:45A PT Okanagan
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 West Van
(r) Bantam Varsity Pool A)
6 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
11:45A PT Banff
(l) Female Prep Pool A)
0 Northern Alberta
(l) Female Prep Pool A)
11 South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
1:00P PT Shawnigan
(m) Female Prep Pool B)
1 Delta
(m) Female Prep Pool B)
4 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
1:15P PT St. Mary's
(m) Female Prep Pool B)
2 Pursuit
(m) Female Prep Pool B)
4 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
2:15P PT Okanagan
(l) Female Prep Pool A)
2 Edge
(l) Female Prep Pool A)
5 South Okanagan Events Centre
  Midget Varsity Semifinal
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
3:30P PT Pilot Mound
(n) Midget Varsity Pool A)
6 Prairie
(o) Midget Varsity Pool B)
2 Memorial Arena
  Midget Varsity Semifinal
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
3:45P PT Shawnigan
(o) Midget Varsity Pool B)
1 Edge
(n) Midget Varsity Pool A)
2 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
6:00P PT Pilot Mound
(p) Female Varsity)
1 Delta
(p) Female Varsity)
4 Memorial Arena
RS
Sun, Mar. 8 Boxscore
6:15P PT Coeur d' Alene
(p) Female Varsity)
0 Rink
(p) Female Varsity)
6 Okanagan Hockey Training Centre
  Bantam Varsity Division Championship
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
9:00A PT Burnaby
(q) Bantam Varsity Pool B)
3 West Van
(r) Bantam Varsity Pool A)
4 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
10:30A PT St. Mary's
(m) Female Prep Pool B)
3 Delta
(m) Female Prep Pool B)
1 Memorial Arena
  Female Varsity Division Championship
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
11:45A PT Okanagan
(p) Female Varsity)
0 Rink
(p) Female Varsity)
4 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
11:45A PT Shawnigan
(m) Female Prep Pool B)
2 Pursuit
(m) Female Prep Pool B)
4 South Okanagan Events Centre Official Scoresheet
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
1:00P PT Okanagan
(l) Female Prep Pool A)
1 Northern Alberta
(l) Female Prep Pool A)
3 Memorial Arena
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
2:15P PT Banff
(l) Female Prep Pool A)
0 Edge
(l) Female Prep Pool A)
17 South Okanagan Events Centre
  Midget Varsity Division Championship
RS
Mon, Mar. 9 Boxscore
2:30P PT Pilot Mound
(n) Midget Varsity Pool A)
2 Edge
(n) Midget Varsity Pool A)
1 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
8:00A PT Shawnigan
(k) Bantam Prep Consolation)
5 SO Notre Dame
(k) Bantam Prep Consolation)
4 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
8:00A PT Pursuit
(j) Elite 15 Consolation)
2 Prairie
(j) Elite 15 Consolation)
3 South Okanagan Events Centre Official Scoresheet
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
8:15A PT Okanagan
(j) Elite 15 Consolation)
2 OHA Edmonton
(j) Elite 15 Consolation)
4 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
8:45A PT Delta
(e) Elite 15 Pool B)
4 SO Yale
(e) Elite 15 Pool B)
3 Summerland Arena
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
10:15A PT Pursuit
(g) Bantam Prep Pool B)
6 SO West Van
(g) Bantam Prep Pool B)
5 Oliver Arena
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
10:30A PT Edge
(d) Elite 15 Pool A)
3 Rink
(e) Elite 15 Pool B)
5 Memorial Arena
  Female Prep Semifinal
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
10:45A PT Northern Alberta
(l) Female Prep Pool A)
2 Pursuit
(m) Female Prep Pool B)
3 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
11:15A PT West Van
(e) Elite 15 Pool B)
2 Northern Alberta
(d) Elite 15 Pool A)
3 SO Summerland Arena Official Scoresheet
  Female Prep Semifinal
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
11:45A PT St. Mary's
(m) Female Prep Pool B)
1 Edge
(l) Female Prep Pool A)
3 South Okanagan Events Centre
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
12:45P PT St. George's
(f) Bantam Prep Pool A)
3 Northern Alberta
(f) Bantam Prep Pool A)
2 Oliver Arena
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
1:00P PT Pacific Coast
(d) Elite 15 Pool A)
1 Notre Dame
(d) Elite 15 Pool A)
2 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
1:15P PT Edge
(b) Midget Prep Pool B)
2 Rink
(b) Midget Prep Pool B)
8 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
2:15P PT OHA Edmonton
(a) Midget Prep Pool A)
3 Shawnigan
(a) Midget Prep Pool A)
4 South Okanagan Events Centre
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
3:30P PT Pacific Coast
(g) Bantam Prep Pool B)
3 Delta Green
(f) Bantam Prep Pool A)
12 Memorial Arena
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
3:45P PT Pursuit
(a) Midget Prep Pool A)
0 Burnaby
(b) Midget Prep Pool B)
4 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
4:45P PT Delta White
(k) Bantam Prep Consolation)
2 Okanagan
(k) Bantam Prep Consolation)
3 OT South Okanagan Events Centre Official Scoresheet
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
6:00P PT Burnaby
(f) Bantam Prep Pool A)
3 Yale
(g) Bantam Prep Pool B)
9 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Tue, Mar. 10 Boxscore
6:15P PT Okanagan Red
(b) Midget Prep Pool B)
1 Northern Alberta
(a) Midget Prep Pool A)
6 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
8:15A PT Pacific Coast
(d) Elite 15 Pool A)
4 St. George's
(d) Elite 15 Pool A)
5 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
10:15A PT Okanagan
(j) Elite 15 Consolation)
2 Prairie
(j) Elite 15 Consolation)
6 Summerland Arena
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
10:30A PT Okanagan
(k) Bantam Prep Consolation)
6 Notre Dame
(k) Bantam Prep Consolation)
0 Memorial Arena
  Female Prep Division Championship
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
10:45A PT Pursuit
(m) Female Prep Pool B)
3 Edge
(l) Female Prep Pool A)
4 OT Okanagan Hockey Training Centre
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
11:45A PT Pacific Coast
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
0 St. George's
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
5 South Okanagan Events Centre
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
12:45P PT Pursuit
(j) Elite 15 Consolation)
1 OHA Edmonton
(j) Elite 15 Consolation)
7 Summerland Arena
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
1:00P PT Delta White
(k) Bantam Prep Consolation)
0 OHA Edmonton
(k) Bantam Prep Consolation)
11 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
1:30P PT West Van
(b) Midget Prep Pool B)
5 Rink
(b) Midget Prep Pool B)
1 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
2:15P PT Delta
(e) Elite 15 Pool B)
1 Burnaby
(e) Elite 15 Pool B)
3 South Okanagan Events Centre Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
3:30P PT Edge
(g) Bantam Prep Pool B)
5 West Van
(g) Bantam Prep Pool B)
6 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
4:00P PT Edge
(d) Elite 15 Pool A)
7 Northern Alberta
(d) Elite 15 Pool A)
3 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
4:45P PT Okanagan Black
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
0 Yale
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
4 South Okanagan Events Centre
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
6:00P PT West Van
(e) Elite 15 Pool B)
3 Rink
(e) Elite 15 Pool B)
5 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
6:30P PT Rink
(f) Bantam Prep Pool A)
2 Northern Alberta
(f) Bantam Prep Pool A)
8 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Wed, Mar. 11 Boxscore
7:15P PT Delta
(a) Midget Prep Pool A)
2 OT Shawnigan
(a) Midget Prep Pool A)
1 South Okanagan Events Centre
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
11:00A AT Okanagan 18U
(c) Eastern Pool B)
2 Hill U18
(c) Eastern Pool B)
6 Cavendish Farms Wellness Centre
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
8:00A PT OHA Edmonton
(j) Elite 15 Consolation)
4 Prairie
(j) Elite 15 Consolation)
2 Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
8:00A PT Banff
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
2 St. George's
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
4 South Okanagan Events Centre
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
8:15A PT Pursuit
(j) Elite 15 Consolation)
0 Okanagan
(j) Elite 15 Consolation)
6 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
1:30P AT Westlake U18
(c) Eastern Pool A)
3 Ontario U18
(c) Eastern Pool A)
4 Cavendish Farms Wellness Centre Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
10:15A PT Notre Dame
(d) Elite 15 Pool A)
3 St. George's
(d) Elite 15 Pool A)
6 Summerland Arena
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
10:30A PT Yale
(e) Elite 15 Pool B)
6 Burnaby
(e) Elite 15 Pool B)
3 Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
10:45A PT International
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
3 Yale
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
8 Okanagan Hockey Training Centre
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
11:45A PT Burnaby
(f) Bantam Prep Pool A)
1 Delta Green
(f) Bantam Prep Pool A)
10 South Okanagan Events Centre Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
12:45P PT Okanagan Red
(b) Midget Prep Pool B)
4 Burnaby
(b) Midget Prep Pool B)
5 OT Summerland Arena
RS
Thu, Mar. 12
1:00P PT Okanagan
(k) Bantam Prep Consolation)
  OHA Edmonton
(k) Bantam Prep Consolation)
  Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
1:15P PT Pursuit
(a) Midget Prep Pool A)
6 Northern Alberta
(a) Midget Prep Pool A)
8 Okanagan Hockey Training Centre Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
2:15P PT Pacific Coast
(g) Bantam Prep Pool B)
1 Yale
(g) Bantam Prep Pool B)
7 South Okanagan Events Centre
RS
Thu, Mar. 12 Boxscore
3:30P PT Rink
(f) Bantam Prep Pool A)
4 St. George's
(f) Bantam Prep Pool A)
8 Memorial Arena Official Scoresheet
RS
Thu, Mar. 12
3:45P PT Edge
(g) Bantam Prep Pool B)
  Pursuit
(g) Bantam Prep Pool B)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Thu, Mar. 12
4:45P PT West Van
(b) Midget Prep Pool B)
  Edge
(b) Midget Prep Pool B)
  South Okanagan Events Centre
RS
Thu, Mar. 12
6:00P PT Delta White
(k) Bantam Prep Consolation)
  Shawnigan
(k) Bantam Prep Consolation)
  Memorial Arena
RS
Thu, Mar. 12
6:15P PT Pacific Coast
(d) Elite 15 Pool A)
  West Van
(e) Elite 15 Pool B)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Thu, Mar. 12
7:15P PT Delta
(a) Midget Prep Pool A)
  OHA Edmonton
(a) Midget Prep Pool A)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Mar. 13
8:00A AT Mount U18
(c) Eastern Pool A)
  Westlake U18
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
RS
Fri, Mar. 13
10:30A AT CIH Academy
(c) Eastern Pool B)
  Okanagan 18U
(c) Eastern Pool B)
  Cavendish Farms Wellness Centre
RS
Fri, Mar. 13
8:00A PT 5th Pool B
(g) Bantam Prep Pool B)
  5th Pool A
(f) Bantam Prep Pool A)
  Memorial Arena
RS
Fri, Mar. 13
8:00A PT Okanagan Black
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
  International
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Mar. 13
8:15A PT Banff
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
  Pacific Coast
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Mar. 13
8:15A PT 5th Pool B
(b) Midget Prep Pool B)
  5th Pool A
(a) Midget Prep Pool A)
  Summerland Arena
RS
Fri, Mar. 13
9:30A PT Shawnigan
(k) Bantam Prep Consolation)
  OHA Edmonton
(k) Bantam Prep Consolation)
  Oliver Arena
  Bantam Prep Quarterfinal #2
RS
Fri, Mar. 13
10:30A PT 3rd Pool A
(--)
  2nd Pool B
(--)
  Memorial Arena
  Elite 15 Quarterfinal #2
RS
Fri, Mar. 13
10:45A PT Notre Dame
(d) Elite 15 Pool A)
  Yale
(e) Elite 15 Pool B)
  Summerland Arena
  Elite 15 Quarterfinal #1
RS
Fri, Mar. 13
10:45A PT Delta
(e) Elite 15 Pool B)
  St. George's
(d) Elite 15 Pool A)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Mar. 13
3:30P AT Mount U18
(c) Eastern Pool A)
  Ontario U18
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
  Bantam Prep Quarterfinal #1
RS
Fri, Mar. 13
11:45A PT 4th Pool B
(--)
  1st Pool A
(--)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Mar. 13
1:00P PT Delta White
(k) Bantam Prep Consolation)
  Notre Dame
(k) Bantam Prep Consolation)
  Memorial Arena
  Bantam Prep Quarterfinal #3
RS
Fri, Mar. 13
1:15P PT 4th Pool A
(--)
  1st Pool B
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Mar. 13
6:00P AT CIH Academy
(c) Eastern Pool B)
  Hill U18
(c) Eastern Pool B)
  Cavendish Farms Wellness Centre
  Midget Prep Quarterfinal #1
RS
Fri, Mar. 13
2:15P PT 4th Pool B
(--)
  1st Pool A
(--)
  South Okanagan Events Centre
  Bantam Prep Quarterfinal #4
RS
Fri, Mar. 13
3:30P PT 3rd Pool B
(--)
  2nd Pool A
(--)
  Memorial Arena
  Midget Prep Quarterfinal #2
RS
Fri, Mar. 13
3:45P PT 3rd Pool A
(--)
  2nd Pool B
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Elite 15 Quarterfinal #3
RS
Fri, Mar. 13
6:00P PT Northern Alberta
(d) Elite 15 Pool A)
  Rink
(e) Elite 15 Pool B)
  Memorial Arena
  Midget Prep Quarterfinal #3
RS
Fri, Mar. 13
6:15P PT 4th Pool A
(--)
  1st Pool B
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Elite 15 Quarterfinal #4
RS
Fri, Mar. 13
8:30P PT Burnaby
(e) Elite 15 Pool B)
  Edge
(d) Elite 15 Pool A)
  Memorial Arena
  Midget Prep Quarterfinal #4
RS
Fri, Mar. 13
8:45P PT 3rd Pool B
(--)
  2nd Pool A
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Eastern Division Quarterfinal #1
RS
Sat, Mar. 14
8:00A AT 3rd Pool B
(c) Eastern Pool A)
  2nd Pool A
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
  Eastern Division Quarterfinal #2
RS
Sat, Mar. 14
10:30A AT 3rd Pool A
(c) Eastern Pool A)
  2nd Pool B
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
RS
Sat, Mar. 14
8:00A PT Okanagan
(k) Bantam Prep Consolation)
  Shawnigan
(k) Bantam Prep Consolation)
  Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 14
8:00A PT 3rd Pool B
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
  3rd Pool A
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Mar. 14
8:15A PT 2nd Pool B
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
  2nd Pool A
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Mar. 14
10:30A PT Notre Dame
(k) Bantam Prep Consolation)
  OHA Edmonton
(k) Bantam Prep Consolation)
  Memorial Arena
RS
Sat, Mar. 14
10:45A PT 1st Pool B
(i) Midget Prep Consolation Pool B)
  1st Pool A
(h) Midget Prep Consolation Pool A)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Eastern Division Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
3:30P AT Winner QF1   1st Pool B
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
  Elite 15 Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
11:45A PT Winner QF2
(--)
  Winner QF1
(--)
  South Okanagan Events Centre
  Bantam Prep Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
1:00P PT Winner QF2
(--)
  Winner QF1
(--)
  Memorial Arena
  Bantam Prep Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
1:15P PT Winner QF4
(--)
  Winner QF3
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Eastern Division Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
6:00P AT Winner QF2   1st Pool A
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
  Elite 15 Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
2:15P PT Winner QF4
(--)
  Winner QF3
(--)
  South Okanagan Events Centre
  Midget Prep Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
3:45P PT Winner QF2
(--)
  Winner QF1
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Midget Prep Semifinal
RS
Sat, Mar. 14
6:15P PT Winner QF4
(--)
  Winner QF3
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Eastern Division Championship
RS
Sun, Mar. 15
10:20A AT TBD
(c) Eastern Pool A)
  TBD
(c) Eastern Pool A)
  Cavendish Farms Wellness Centre
  Bantam Prep Division Championship
RS
Sun, Mar. 15
9:00A PT TBD
(--)
  TBD
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Elite 15 Division Championship
RS
Sun, Mar. 15
11:45A PT TBD
(--)
  TBD
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre
  Midget Prep Division Championship
RS
Sun, Mar. 15
2:30P PT TBD
(--)
  TBD
(--)
  Okanagan Hockey Training Centre

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >

Administrator Login